Rooma LKV

Yhteystiedot

Kiinteistövälitys Rooma Oy LKV

Tampellan Esplanadi 6

33100 Tampere

puh. 010 424 1100

faksi 010 424 1101

toimisto@roomalkv.fi

 

Pyydä tästä henkilökohtainen välityspalkkiotarjouksesi

Etunimi
Sukunimi
Sähköposti
Puhelin
Viesti


Henkilökunta

Osaava henkilökuntamme auttaa sinua myynnissä tai uuden hankinnassa. Ota yhteyttä!

 

 

Jari Mäki, LKV
toimitusjohtaja, yrittäjä, 0500 634 887
jari.maki@roomalkv.fi 

 

 

Jaakko Metsähonkala
yrittäjä, 040 571 9605
jaakko.metsahonkala@roomalkv.fi 

 

  

Päivi Ollinen, LKV
yrittäjä, 050 446 0081
paivi.ollinen@roomalkv.fi 

 

 

Timo Lopperi, LKV
050 446 0072
timo.lopperi@roomalkv.fi 

 

 

Pekka Tervonen, LKV
050 446 0073
pekka.tervonen@roomalkv.fi 

 

  

Matti Hynninen
050 446 0023
matti.hynninen@roomalkv.fi 

 

 

JP Hänninen, LKV 

050 446 0075
jp.hanninen@roomalkv.fi 

 

 

Anu Gustafsson, LKV
050 446 0079
anu.gustafsson@roomalkv.fi  

 

 

Tiina Joensivu, LKV 

040 581 6660

tiina.joensivu@roomalkv.fi 

 

 

 

Pentti Kilkku, LKV 

050 446 0024 

pentti.kilkku@roomalkv.fi 

 

 

 

Marika Lehtinen, VuT 

vuokravälittäjä, 050 446 0074

marika.lehtinen@roomalkv.fi 

 

 
 


 

 



 

Mainostoimisto Semio | Tampere ja SeinäjokiWebio julkaisujärjestelmä, verkkosivujen ylläpito